O nas

Pracownia ortopedyczna Habitech działała wcześniej pod nazwą Orthopodologia, która powstała w 2011 roku.

Naszym celem jest aby wszystkim chodziło się zdrowo i komfortowo. Oferujemy wysokiej jakości obuwie i zaopatrzenie ortopedyczne kończyny dolnej, dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta - wkładki, ortezy, aparaty itd.

Działamy w tzw. obiegu zamkniętym - to znaczy, że czuwamy nad całym cyklem produkcyjnym: począwszy od diagnostyki, doboru sprzętu i jego prawidłowego wykonania. Nie zlecamy wykonania innym podmiotom i nie korzystamy z prefabrykowanych gotowych form - czy szablonów. Przychodząc do Nas możesz być pewny/a, że zajmie się tobą doświadczony technik ortopedyczny, który wykona odpowiednia pomiary, badania techniczne, dobierze, zaprojektuje i wykona odpowiedni sprzęt dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb.

Nasi technicy posiadają wieloletni staż w wykonywaniu sprzętu ortopedycznego oraz wyrobów rehabilitacyjnych potwierdzony wieloma szkoleniami w kraju i za granicą - w branży od 2000 roku!

Do produkcji naszych wyrobów używamy tylko certyfikowanych materiałów od uznanych producentów takich jak: Schein - orhopadie servis, Streinfeneder, AFT i wielu innych topowych dostawców. Uczestniczymy w szkoleniach, targach i pokazach w kraju i za granicą.

Co nas wyróżnia?

20 letnie doświadczenie w branży zaowocowało wypracowaniem autorskiej techniki wykonywania wkładek ortopedycznych Habitech. Ich wyjątkowe właściwości to między innymi :

  • Minimalna grubość, maksymalna skuteczność  -  minimalna grubość wkładek w pięcie i pod palcami to (ok. 1,5 mm *), maksymalna skuteczność bez potrzeby wymiany obuwia.
  • Parametryczna konstrukcja - jest to wyjątkowe rozwiązanie (prawdopodobnie jedyne w Polsce). Polega to na tym, że element nośny tzw. baza wkładki jest wykrawana i  komponowana pod konkretnego użytkownika -  nie stosujemy gotowych, prefabrykatów
  • Parametryzacja pozwala przygotować wyjątkowe wkładki pod każdego użytkownika. W ten sposób możemy wykonać wkładki do różnego typu obuwia: począwszy do szpilek do obuwia BHP.
  • Know-how - posiadamy własny gabinet diagnostyczny, pełnowymiarową pracownię  i park maszyn.

Nasze produkty to wypadkowa współpracy z lekarzami, fizjoterapeutami oraz kunszt rzemiosła techniki ortopedycznej.

Nasza przygoda z autorską pracownią ortopedyczną trwa już wiele lat. Cieszę się, że mogliśmy pomóc tak wielu osobom i spełnić swoje zadanie. Dzięki dążeniu do zapewnienia jakości usług na poziomie jakiego sami oczekujemy zyskaliśmy uznanie w środowisku medycznym oraz u naszych klientów krajowych i zagranicznych. Zapewniam, że nasza oferta będzie się ciągle doskonalić i rozszerzać, aby móc stać się symbolem jakości w branży techniki ortopedycznej.

Jakub Włodarz
technik ortopedyczny
HABITECH

Nasz zespół

Jola

Jola

Jakub

Jakub

Mateusz

Mateusz

Lucek

Lucek

envelopephone-handsetmap-marker